Certyfikat Rzetelna Firma

Rozwijając ludzi
pozwalamy firmom osiągać
lepsze wyniki
na poziomie operacyjnym

Rozwijając ludzi
pozwalamy firmom osiągać
lepsze wyniki
na poziomie operacyjnym

Wasze wyzwania

Realizacja agresywnych zadań sprzedażowych, ochrona spadających marż, poprawa wydajności operacyjnej firmy to kluczowe wyzwania dla Menadżerów, wyjątkowo aktualne w dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.

Wnioski z badań wiodących światowych Uniwersytetów wskazują, że kosztowne inwestycje w usprawnianie procesów, poprawę technologii, systemów CRM już nie wystarczą. W czasach gdy każdy produkt lub technologię można skopiować, o sukcesie i przyszłości Państwa Firmy zdecydują kompetencje Waszego zespołu. To Ludzie i prowadzone przez nich dialogi z klientami i dostawcami budują konkurencyjność Państwa Organizacji. Badania wykazują, że połowa szefów ma bardzo poważne obawy związane z realizacją tegorocznego planu.

  • A co jeśli rozmowy wyłącznie o cenie prowadzone przez Państwa Współpracowników udałoby się zamienić na rozmowy o wartościach i unikalności Państwa oferty?
  • A co jeśli Państwa Współpracownicy, zamiast poczucia bezsilności w zetknięciu z twardym przeciwnikiem, zyskaliby siłę i poprawili skuteczność rozmów handlowych?
  • A co gdyby Państwa Współpracownicy poprawili planowanie i realizację procesów handlowych mających kluczowe znaczenie dla wyników Państwa Firmy?

Jeżeli tak jak my, uważacie Państwo, że zadawanie tych samym nudnych pytań i stosowanie innych przestarzałych technik handlowych jest w XXI wieku nieskuteczne, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TIME FOR CHANGE.

 

Nasi trenerzy szkolili:

Allegran Polpharma Cisco hp Honney Oracle kraft wurth exxon