Certyfikat Rzetelna Firma

Rozwijając ludzi
pozwalamy firmom osiągać
lepsze wyniki
na poziomie operacyjnym

Rozwijając ludzi
pozwalamy firmom osiągać
lepsze wyniki
na poziomie operacyjnym

O nas

TIME FOR CHANGE jest ekspertem w zakresie:

- SPRZEDAŻY

- ZAKUPÓW

- NEGOCJACJI

- ZARZĄDZANIA

Pomagamy lokalnym i globalnym organizacjom osiągać lepsze wyniki finansowe i wyższą wydajność operacyjną. Pracujemy na rynkach międzynarodowych, a naszymi Klientami są firmy z grupy Top 100 Fortune Magazine. Szkolimy w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Powyższe fakty stanowią dla Państwa najlepsze międzynarodowe referencje i gwarancję szkolenia na najwyższym światowym poziomie.

Dlaczego pomimo dotychczasowych, kosztownych inwestycji w szkolenia osiąganie celów biznesowych jest wciąż tak ogromnym wyzwaniem? Ponieważ rozmowy handlowe odpowiadające standardom XXI wieku wymagają gruntownej zmiany. W odpowiedzi na to oferujemy Państwu szkolenia, które znacząco poprawią poziom prowadzonych dialogów dzięki nowoczesnym programom, wyjątkowej metodologii i profesjonalnym trenerom.

 

PROGRAMY – oparte są na badaniach Uniwersytetu Stanford, Harvard oraz innych wiodących szkół biznesowych. Programy, które Państwu oferujemy dostarczają najnowszą wiedzę w obszarach sprzedaży, zakupów, negocjacji i zarządzania. Pozwala to uczestnikom warsztatów skuteczniej niż dotychczas zmierzyć się z wyzwaniami rynkowymi i osiągnąć oczekiwane wyniki biznesowe.


METODOLOGIA – w trakcie warsztatów budujemy kompetencje uczestników szkoleń, stosując metody discovery learning i experiental learning. Skupiamy się nie tylko na zagadnieniach teoretycznych, ale przede wszystkim na aplikowaniu ich do realnej sytuacji biznesowej Państwa organizacji.


TRENERZY – jesteśmy certyfikowanymi trenerami wiodących, międzynarodowych firm szkoleniowych. Prowadzimy warsztaty dla grup zróżnicowanych pod względem kultury, narodowości, pozycji i stażu w organizacji. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych z udokumentowanymi sukcesami biznesowymi w największych międzynarodowych organizacjach.


Praca z TIME FOR CHANGE to nie tylko czas poświęcony na słuchanie wykładu, oglądanie atrakcyjnych, multimedialnych prezentacji oraz integracja zespołu. To przede wszystkim wytężony i uporządkowany proces uczenia się ludzi ukształtowanych zawodowo, zmierzający do poprawy kluczowych wskaźników wydajności biznesowej Państwa Organizacji. Realizujemy to poprzez:

                     INICJACJĘ                                    INSPIRACJĘ                                 APLIKACJĘ

 

Inicjujemy proces zmiany poprzez eliminację starych i rozwój nowych, pożądanych zachowań;

Inspirujemy do refleksji i proaktywności w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Aplikujemy – uczymy jak stosować nabyte treści i umiejętności w odniesieniu do Państwa rzeczywistych wyzwań biznesowych;

 

Co dzięki temu osiągną Państwa współpracownicy ?

Zwiększą skuteczność rozmów handlowych poprzez umiejętność budowania pozycji siły w sytuacjach trudnych;
Pozytywnie wyróżnią się na tle konkurencji jako eksperci z którymi TRZEBA współpracować;
Nauczą się zarządzać napięciem – które dotychczas ich paraliżowało lub inicjowało agresję – co w rezultacie pozwoli wejść w obszar kreatywnych rozwiązań;

Nasi trenerzy szkolili:

Allegran Polpharma Cisco hp Honney Oracle kraft wurth exxon